Bambusové kotníkové ponožky šedé

Funkční kotníkové elegantní ponožky šedé barvy z bambusového vlákna a bavlny s antibakteriálními, protiplísňovými, antistatickými a termoregulačními vlastnostmi jsou jemné, měkké na dotek a prodyšné. Kotníkové ponožky jsou vhodné do nízkých bot, neboť nepůjdou vidět a vaše noha zůstane v pohodlí. Ponožky odvádí vlhkost i propouští vzduch, díky tomu Vaše pokožka dýchá a vlákno se nelepí na kůži. Kotníkové ponožky jsou velice příjemné při nošení po celý den.

Cena za 3 páry

  • 70 Kč
  • 85 KčO produktu

Funkční kotníkové elegantní ponožky šedé barvy z bambusového vlákna a bavlny s antibakteriálními, protiplísňovými, antistatickými a termoregulačními vlastnostmi jsou jemné, měkké na dotek a prodyšné. Kotníkové ponožky jsou vhodné do nízkých bot, neboť nepůjdou vidět a vaše noha zůstane v pohodlí. Ponožky odvádí vlhkost i propouští vzduch, díky tomu Vaše pokožka dýchá a vlákno se nelepí na kůži. Kotníkové ponožky jsou velice příjemné při nošení po celý den. Skvěle padnou díky přidanému elastanu. Nohy se v nich nepotí potlačují pach a díky volnému lemu jsou vhodné i pro diabetiky.

Vlastnosti výrobku: BAMBUSOVÁ VLÁKNA jsou nejenom antibakteriální, ale i protiplísňová a antistatická. Jejich přirozená antibiotická funkce zamezuje přístupu bakterií, takže nedochází ke vzniku nepříjemných pachů. Díky těmto vlastnostem jsou výrobky z tohoto vlákna vhodné pro alergiky. Díky volnému lemu jsou vhodné i pro ty, kteří jsou náchylní na otoky nohou nebo pro diabetiky.

V balení po 3 párech.

Složení: 95% bambusové vlákno, 3% polyamid, 2% elastan

Tagy: ponozky, bambusove, panske, unisex, damske, nizke, kotnikove, sede,