Kdo jsme a jak to děláme my?

 

Dnes patříme mezi zaběhnuté firmy zabývající se výrobou a prodejem výrobků z ovčí vlny Merino, ovčího rouna, bylinných mastí, gelů a kosmetických přípravků s obsahem lanolinu jak na čištění, tak i na ošetření pokožky.

 

Naše vlněné  výrobky mají  profylakticko-léčebné účinky, nedráždí pokožku, jemně masírují nervová zakončení na těle. Dále se vyznačují výbornou termoregulační a hydroregulační schopností - je to vlastnost nazývaná tzv. suché teplo  ( proto bača chodil v kožichu i vlétě ). 

Díky konstantní teplotě a vlhkosti jsou vhodné i pro astmatiky.  Suché teplo chrání před roztoči a díky prohřívací schopnosti výrobky snižují bolestivost a naopak zvyšují pohyblivost kloubů, svalů a šlach, což ocení i revmatici.  Snižují také napětí a bolest, odstraňují kladné ionty, škodlivé pro organismus, které jsou příčinou únavy a bolesti hlavy. Tyto výrobky se vyrábějí z jemné vlny mladých ovcí Merino, chovaných v Austrálii a na Novém Zélandě. Jemnovlnné ovce MERINO jsou na tyto výrobky nejvhodnější, a proto mají spoustu výborných vlastností.

Všechny výrobky z ovčího rouna jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu a jsou pravidelně testovány.

 

 

Velkoobchodní prodejna v areálu Moravan OTROKOVICE

OVČÍ VĚCI

Letiště č.p.1578, 765 02 OTROKOVICE

Otevírací doba: pondělí až pátek od 7°° do 15°°

Objednávky-reklamace tel.: +420 732 222 377,   WhatsApp: +420 732 222 377

Velkoobchod tel.: +420 603 164 910

E-mail: info@ovci-veci.cz

mapa