bambusové ponožky dámské bez gumičky

Dámské elegantní ponožky se zdravotním lemem z bambusového vlákna s antibakteriálními, protiplísňovými a antistatickými vlastnostmi bez lemu vhodné i pro diabetiky. Jsou jemné, měkké na dotek a prodyšné. Odvádí vlhkost, propouští vzduch - díky tomu pokožka dýchá a vlákno se nelepí na kůži. Bambusové ponožky dýchají, zahřívají i chladí, velice příjemné při nošení. Skvěle padnou díky přidanému elastanu.

Cena za 5 párů

  • 231 Kč
  • 280 KčO produktu

Dámské elegantní ponožky 5 párů se zdravotním lemem z bambusového vlákna s antibakteriálními, protiplísňovými a antistatickými vlastnostmi bez lemu vhodné i pro diabetiky. Jsou jemné, měkké na dotek a prodyšné. Odvádí vlhkost, propouští vzduch - díky tomu pokožka dýchá a vlákno se nelepí na kůži. Bambusové ponožky dýchají, zahřívají i chladí, velice příjemné při nošení. Skvěle padnou díky přidanému elastanu.

V balení 5 párů.

Vlastnosti výrobku: bambusová vlákna jsou nejenom antibakteriální, ale i protiplísňová a antistatická. Jejich přirozená antibiotická funkce zamezuje přístupu bakterií, proto nedochází ke vzniku nepříjemných pachů. Díky těmto vlastnostem jsou výrobky z tohoto vlákna vhodné pro alergiky.

Složení: 95 % Bambus, 3 % Polyamid, 2 % Elastan

Tagy: ponozky, bambusove, unisex, damske,