Kosmetická sada - gel 250 ml a šampon 250 ml - konopí

Kosmetický dárkový balíček konopné kosmetiky obsahuje sprchový gel a vlasový šampon s extrakty z konopí. Konopná kosmetika obsahuje kvalitní olej ze semen konopí, který napomáhá udržovat pokožku přirozeně hebkou a jemnou a zabraňuje nadměrnému vysušování pokožky.

  • 164 Kč
  • 199 KčO produktu

Konopný krémový sprchový gel s konopným olejem 250 ml – obsahuje kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L., Angiospermae), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Sprchový gel je vhodný ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Konopný vlasový šampon s konopným olejem 250 mlspeciální složení přispívá k vysoce kvalitní péči o vlasy, hygieně pokožky a její vitalitě. Díky originální receptuře s obsahem kvalitního oleje ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení mycích složek na pokožku i vlasy a napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné.

Použití:  Dávkujte na vlhké tělo a po umytí opláchněte vodou.

Obsah: 250 + 250 ml

Vyrobeno v České republice

Tagy: sprchovy-gel, sampon, sada, konopi.cannabis, darkova-sada,