Sada levandule premium

Dárková kosmetická sada levandulové kosmetiky obsahuje sprchový gel 100 ml, olejová lázeň 100 ml, mýdlo 100 g a byliny. Krásný dárek pro ženu, maminku nebo babičku.

  • 206 Kč
  • 249 KčO produktu

Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule 100 ml. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktů z kopřivy dvoudomé, heřmánku pravého, břízy bílé, měsíčku lékařského a šalvěje lékařské na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.

Olejová koupelová pěna s olivovým a hroznovým olejem, extraktem z mořské řasy a vůní levandule 100 ml. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy a hroznů vinné révy zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Pro zkvalitnění ošetřujících vlastností je receptura je doplněna i o extrakt z mořské řasy.

Toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní levandule 100 g. Jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého, měsíčku lékařského, šalvěje lékařské, kopřivy dvoudomé a břízy bílé. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Byliny – vonný sáček s bylinkami (levandule).

Použití: Dávkujte na vlhké tělo a po umytí opláchněte vodou.

Obsah: sprchový gel 100 ml, mýdlo 100 g, olejová lázeň 100 ml a byliny

Vyrobeno v České republice

Tagy: sprchovy-gel, olejova-lazen, levandule, darkova-sada,