• Kód výrobku: SAN-0964

sanytol Dezinfekční a dezodorační přípravek na tkaniny

Bakterie a houby na oděvu jsou zodpovědné za nepříjemný zápach a mohou přenášet onemocnění nebo způsobit podráždění kůže. Textilní dezinfekční prostředek SANYTOL ničí bakterie, viry a houby. Jeho složení také odstraňuje nepříjemné pachy z vašich textilií a dává jim svěží svěžest.

  • 66 Kč
  • 80 KčO produktu

Bakterie a houby na oděvu jsou zodpovědné za nepříjemný zápach a mohou přenášet onemocnění nebo způsobit podráždění kůže. Textilní dezinfekční prostředek SANYTOL ničí bakterie, viry a houby. Jeho složení také odstraňuje nepříjemné pachy z vašich textilií a dává jim svěží svěžest. Zabíjí 99,9% bakterií, hub a virů, včetně viru chřipky A (H1N1). Dezinfikuje a čistí bez zabarvení. Absorbuje a ničí pachy tím, že eliminuje jejich příčinu (mikroby). Nezanechává skvrny, je měkká s textilem. Pěkná vůně čistého oblečení. Ideální pro látky, které se obtížně prát (koberce, pláště, obleky ...).

Biocidní přípravek používejte bezpečně. Bez chlóru. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Obsah: 500 ml

Tagy: sanytol, dezinfekce, pradlo, pracka,