pergel universal

Prací gel PERGEL Universal na barevné i bílé prádlo odstraňuje skvrny již při prvním praní a zachovává příjemnou vůni. Vyzkoušejte jeho prací sílu a šetrnost k Vašemu prádlu. Umožňuje také přesné dávkování pracího prostředku pomocí uzávěru. 

  • 149 Kč
  • 180 Kč


  • 4 ks a více - 115 Kč


O produktu

Prací gel PERGEL Universal na barevné i bílé prádlo odstraňuje skvrny již při prvním praní a zachovává příjemnou vůni. Vyzkoušejte jeho prací sílu a šetrnost k Vašemu prádlu. Umožňuje také přesné dávkování pracího prostředku pomocí uzávěru.  Vystačí až na 60 dávek.

Bezpečnostní varování: Tekutý prací prostředek způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud přetrvává podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Při požití: Pokud se necítíte dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Obsah: 3 litry

 

Tagy: pergel, praci, gel, universal, prani,