• Kód výrobku: W3-15235

Hřejivý plyšák do mikrovlnky šimpanz

Hřejivý plyšák Šimpanz je šikovný roztomilý kamarád, který dokáže zahřát každou postýlku a rozesmát. S plyšáky Warmies® se pomazlíte a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek. Plyšáky můžete nahřát v mikrovlnce při chladných zimních večerech nebo zchladit v ledničce pro horké letní noci.

  • 446 Kč
  • 540 KčO produktu

Hřejivý plyšák Šimpanz je šikovný roztomilý kamarád, který dokáže zahřát každou postýlku a rozesmát. S plyšáky Warmies® se pomazlíte a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek. Plyšáky můžete nahřát v mikrovlnce při chladných zimních večerech nebo zchladit v ledničce pro horké letní noci. Pevné švy plyšáků zaručují, že náplň zůstane tam, kde má. Warmies® plyšáky stačí nahřát 1,5 minuty v mikrovlnné troubě (při výkonu 600 – 1000 W) a zvířátka vydrží až 2 hodiny hřát! V případě, že byste chtěli ochladit, vložte plyšáka do ledničky.

Hřejivá zvířátka jsou vhodná pro děti od 3 let.

UPOZORNĚNÍ! Zvířátka nelze prát ani namáčet, pro údržbu doporučujeme otírat hřejivého plyšáčka vlhčeným hadříkem v mýdlové vodě.

Rozměr: 35 cm

Váha: 750 gramů

Tagy: plysaci, hrejivi, opice, simpanz, velky, albi,