Dětský fusak s ovčí vlnou

Dětský fusak do kočárku nebo postýlky. Venkovní strana z nepromokavé tkaniny a vnitřek z ovčí vlny Merino se zapínání na kvalitní zip. Fusaky jsou vyrobeny z prvotřídního čistě přírodního materiálu, který vyniká termoregulační schopností i absorpcí vlhkosti. Přítomný lanolín působí blahodárně na pokožku a krevní oběh, zároveň udržuje vlnu měkkou, pružnou a čistou (působí antistaticky a proto nedrží prach).

  • 2 025 Kč
  • 2 450 KčO produktu

Dětský fusak je ideální pro celoroční užití, díky vnitřnímu materiálu z ovčí vlny Merino. Ovčí vlna Merino je materiál, získáván střižením mladých australských ovcí. Zkrátka byl materiál zpracován tak, aby byl co nejjemnější vůči jemné pokožce malých dětí. Merino vlna není kousavá a navíc má skvělé termoregulační vlastnosti tzn. zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost + je antibakteriální. Z vnější strany je fusak opatřen nepromokavým materiálem, který zároveň odolá i silnému větru. Fusak lze využít i do sportovního kočárku. Rozepínání je umístěno co nejpraktičtěji na obou bočních stranách. 

Údržba dětského fusaku z ovčí vlny

Ruční praní: Tento výrobek je ideální prát způsobem ručního praní, doporučujeme v lázní max 30 °C. Při máchání postačí postupně snižovat teplotu vody, aby nedošlo k vysrážení či deformaci. Poté stačí jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, aby nedošlo k vytahání materiálu. Nepoužívejte aviváž pro zachování lepších vlastností ovčí vlny a perte nejlépe v lanolínu!

Sušení: Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30 °C, (což je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se
zahřeje taktéž nad 30 °C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.

Fusak pro děti je z velmi kvalitního nepromokavého materiálu a ovčí vlny. Dítěti zaručí příjemný pocit díky ovčí vlně, která odpuzuje vlhkost a hřeje tzv. suchým teplem.

Velikost: ve složeném stavu 90 x 50 cm (viz. obrázek).

Materiál: venkovní strana odolná nepromokavá tkanina, vnitřek ovčí vlna MERINO

Tagy: fusak, spaci vak, detský vak, spacaky, spaci vaky, fusaky, detske,