• Kód výrobku: BIO-77

Biopon Péče o orchidej

Přípravek pro péči o Orchideje usnadňuje udržování optimálního mikroklimatu a vlhkosti rostliny, zejména ve vnitřních prostorách, které jsou v zimě vytápěny. Zajišťuje intenzivní hydrataci. Nezanechává povlak na listech. Sprej stříkáme na listy a provzdušníme kořeny a půdu, zajišťuje intenzivní hydrataci umožňuje udržování optimálního mikroklimatu pro Orchideje na listech nezanechává povlak

  • 56 Kč
  • 68 Kč


  • 2 ks a více - 62 Kč


O produktu

Přípravek pro péči o Orchideje usnadňuje udržování optimálního mikroklimatu a vlhkosti rostliny, zejména ve vnitřních prostorách, které jsou v zimě vytápěny. Zajišťuje intenzivní hydrataci. Nezanechává povlak na listech. Sprej stříkáme na listy a provzdušníme kořeny a půdu. zajišťuje intenzivní hydrataci umožňuje udržování optimálního mikroklimatu pro Orchideje na listech nezanechává povlak

Použití: Nastříkejte na listy a vzdušné kořeny Orchidejí a také na vrchní vrstvu zeminy maximálně jednou týdně. Nedovolte, aby se výrobek hromadil v záhybech listů.

Upozornění: Vstavačovité (Orchidaceae) neboli Orchideje je čeleď jednoděložných rostlin z řádu Chřestotvaré (Asparagales). Některé starší taxonomické systémy ji řadí do samostatného řádu vstavačotvaré (Orchidales). Jejich název pochází z řeckého slova Orchis, které v překladu znamená varle – podle tvaru podzemních hlíz rodu vstavač (Orchis).

Tyto rostliny jsou zvláště ceněny pro své krásné květy všech odstínů i barev. Z tropických plodin sem patří ale i hospodářsky významná vanilka získávaná z plodů vanilovníku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte odděleně od potravin. Zbytky produktu a prázdné nádoby likvidujte s domovním odpadem.

Obsah: 250 ml

Vyrobeno v České republice

 

Tagy: msice, sprej, biopon, orchidej,