Prošívaný ložní set z ovčí vlny celoroční

Celoroční prošívaná ložní souprava obsahuje polštář a přikrývku. Souprava je vhodná i pro alergiky. Vnitřní materiál u této soupravy je mykaná ovčí vlna MERINO v sypkovině ze 100 % bavlny. Barva sypkoviny smetanová. Souprava obsahuje přikrývku v rozměru 135 x 200 cm a v prodlouženém provedení 135 x 220 cm. Polštář je o rozměrech 90 x 70 cm.

  • 3 595 Kč
  • 4 350 KčO produktu

Celoroční prošívaná ložní souprava obsahuje polštář a přikrývku. Souprava vhodná i pro alergiky. Vnitřní materiál u této soupravy je mykaná ovčí vlna MERINO v sypkovině ze 100 % bavlny. Barva sypkoviny smetanová. Souprava obsahuje přikrývku v rozměru 135 x 200 cm a v prodlouženém provedení 135 x 220 cm. Polštář je o rozměrech 90 x 70 cm.

Informace k vlněným prošívaným soupravám:

  • Vlněná prošívaná souprava obsahuje v klasickém provedení deku 135 x 200 cm (hmotnost náplně 1,5 kg)  a v prodlouženém 135 x 220 cm (hmotnost náplně 1,7 kg) . Polštář je o rozměrech 90 x 70 cm (hmotnost náplně 1,2 kg). Vysoká kvalita přikrývek a polštářů je docílena jakostní povrchovou sypkovinou 100% bavlna z tuzemské výroby.

  • Vnitřní materiál je vlněné mykané rouno ze 100% ovčí vlny Merino u přikrývek a u polštářů vlněné mykané rouno tvořeno 50% vlny Merino + 50% dutého vlákna, kvůli většímu  objemu polštáře, vzdušnosti a pružnosti. Přikrývky z ovčí vlny jsou termoregulační - přizpůsobují se tělesné teplotě, nedochází k nadměrnému pocení. Jsou vhodné pro alergiky z důvodu její nízké prašnosti, přítomnému lanolínu a schopnosti odvádět vlhkost z lůžkovin.

  • Díky suchému teplu příznivě působí na revmatismus, ledviny a močové cesty.

  • Nezapomínejte na občasné provětrávání ve venkovním prostředí za nízké relativní vlhkosti.

  • Přikrývky je nutno povlékat, v případě nutnosti chemicky čistit (viz etiketa).

Všechny výrobky z ovčího rouna jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu a jsou pravidelně testovány.

Vyrobeno v České republice

 

Tagy: sety, lozni sety, soupravy, lozni, prosivane, celorocni, vlnene, merino,