SašaPere UNIVERSAL 5,6 L tekutý prací prostředek 2 + 1 ZDARMA

Tekutý prací prostředek na barevné i bílé prádlo české výroby srovnatelný s veškerými značkovými prostředky odstraňuje skvrny již při prvním praní. Umožňuje také přesné dávkování pracího prostředku pomocí uzávěru.

Akce!!!

3 x 5,6 litrů  = 16,8 litrů

  • 463 Kč
  • 560 KčO produktu

SašaPere Universal je tekutý prací prostředek české výroby pro praní barevného i bílého prádla v pračkách i pro ruční praní. Pere již při teplotě 30 °C. Při silně znečištěném prádle nalijte malé množství gelu na skvrnu a poté vložte do pračky. Odstraňuje různé skvrny od bílkovin, zbytky jídla, krve, kávy, čaje, vína. Evropská kvalita a nová formule výroby. Tekutý prací prostředek s aplikačním uzávěrem odstraňuje skvrny již při prvním praní a umožňuje také přesné dávkování pracího prostředku pomocí uzávěru. Vystačí až na 74 dávek.

Bezpečnostní varování: Tekutý prací prostředek způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud přetrvává podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití: Pokud se necítíte dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Obsah: 3 x 5,6 litrů