• Kód výrobku: PAL-1220

Rose Rio Natural zubní pasta

Zubní pasta vhodná pro homeopatickou léčbu. Obsahuje spirulinu a minerály z Černého moře, o kterých je známo, že dobře pečují o zdraví dásní a posilují zuby. Přírodní výtažek ze spiruliny posiluje pružnost a prokrvení dásní a obnovuje jejich přirozenou barvu. Mořské minerály a soli se podílejí na remineralizačních procesech a posilují zubní sklovinu. Přispívá k prevenci proti vzniku zubního kazu, revitalizuje a pečuje o dásně.

  • 62 Kč
  • 75 KčO produktu

Zubní pasta vhodná pro homeopatickou léčbu. Obsahuje spirulinu a minerály z Černého moře, o kterých je známo, že dobře pečují o zdraví dásní a posilují zuby. Přírodní výtažek ze spiruliny posiluje pružnost a prokrvení dásní a obnovuje jejich přirozenou barvu. Mořské minerály a soli se podílejí na remineralizačních procesech a posilují zubní sklovinu. Přispívá k prevenci proti vzniku zubního kazu, revitalizuje a pečuje o dásně. Vhodné pro celou rodinu.

Bez parabenů –  Bez fluoridů – Bez cukru – Bez máty

Složení: Aqua, Aroma, caprylyl glycol, cellulose gum, ci 74160, ci 74260, Citric Acid, Eugenol, Glycerin, hydrated silica, Limonene., peg-8, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Bicarbonate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sorbitol, spirulina platensis extract, xylitol

Obsah: 65 ml

Tagy: spirulina, zubni-pasta, mrtve-more,