• Kód výrobku: PAL-0866

Pleťový krém hlemýždí

Hydratační a výživný pleťový krém proti vráskám a stárnutí pleti s hlemýždím extraktem. Vhodný pro všechny typy pleti včetně pleti aknózní. Pleťový krém s 24 hodinovým účinkem pro denní i noční péči o vaši pleť.

  • 103 Kč
  • 125 KčO produktu

Hydratační a výživný pleťový krém proti vráskám a stárnutí pleti s hlemýždím extraktem. Vhodný pro všechny typy pleti včetně pleti aknózní. Pleťový krém s 24 hodinovým účinkem pro denní i noční péči o vaši pleť. Obsahuje unikátní ekologickou přírodní látku extraovanou z hlemýždě Helix Aspersa s vynikajícími účinky pro regeneraci, hydrataci a výživu pleti. Obsažené proteiny, Alantoin a Vitamíny A, C a E stimulují syntézu kolagenu a elastinu v pleti a omezují tak tvorbu vrásek a skvrn. Při pravidelném používání prokazatelně zlepšuje kvalitu pleti, zpevňuje, omlazuje, rozjasňuje a sjednocuje její odstín. Vhodné pro všechny typy pleti včetně pleti aknozní.
Použití: Používá se večer na očištěnou pleť. Jemně rozetřete na obličej, krk a dekolt. Rychlý nástup účinku zaručuje viditelné zlepšení pleti již v průběhu 4 týdnů.

Obsah: 50 ml

Vyrobeno v České republice

Tagy: pletovy, hlemyzdi, vrasky, akne,