• Kód výrobku: PAL0605

Mrtvé moře pěna do koupele

Koupelová pěna s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře je vhodná i k velmi časté koupeli. Nová receptura obsahuje extrakt řasy(Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami přípravku a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku těla v dobré kondici, hebkou a čistou. Minimální obsah mořské soli z Mrtvého moře 1%hm.

  • 70 Kč
  • 85 Kč


  • 3 ks a více - 80 Kč


O produktu

Koupelová pěna s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře.
Originální koupelová pěna s produkty moře je vhodná i k velmi časté koupeli. Nová receptura obsahuje extrakt řasy(Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami přípravku a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku těla v dobré kondici, hebkou a čistou. Minimální obsah mořské soli z Mrtvého moře 1%hm.

Použití: Do proudu teplé vody nalijte libovolné množství přípravku dle požadavku na intenzitu pěny a oddejte se příjemným pocitům z lázně. Dermatologicky testováno.

Obsah: 500 ml

Vyrobeno v České republice

Tagy: Pěna do koupele, mrtve more, koupel