Ložní souprava z ovčí vlny

Vlněná ložní souprava Ovečka z přírodní ovčí vlny Merino má profylakticko-léčebné účinky a spoustu jiných skvělých vlastností. Jednou z hlavních výhod ovčí vlny je že zachovává teplotní stabilitu a to v létě i v zimě a díky obsahu lanolinu se v ní nedrží roztoči.
Deku s polštářem můžete povléct v našem bavlněném povlečení a stále si bude zachovávat tyto úžasné vlastnosti a váš spánek bude ničím nerušený a do nového dne se budete probouzet krásně odpočatí.

  • 2 025 Kč
  • 2 450 KčO produktu

Vlněná ložní souprava Ovečka z přírodní ovčí vlny Merino má profylakticko-léčebné účinky a spoustu jiných skvělých vlastností díky kterým bude Váš spánek bude ničím nerušený a do nového dne se budete probouzet krásně odpočatí. Jednou z hlavních výhod ovčí vlny je že zachovává teplotní stabilitu a to v létě i v zimě a díky obsahu lanolinu se v ní nedrží roztoči. Nedráždí pokožku, jemně masírují nervová zakončení na těle. Snižují také napětí a bolest, odstraňují kladné ionty, škodlivé pro organismus, které jsou příčinou únavy a bolestí hlavy.

Souprava obsahuje:

Údržba: doporučení ruční praní na 30 °C

Materiál: 100% ovčí vlna.

 

K LOŽNÍ SOUPRAVĚ Z OVČÍHO ROUNA DOPORUČUJEME:

LANOLIN - přípravek na praní nejen všech vlněných souprav, ale i všech textílií, které potřebujete zjemnit a dát jim přirozenou hebkost a vláčnost.


 

Tagy: sety, lozni sety, soupravy, lozni, ovečka,