Ložní souprava dětská

Dětská ložní souprava z ovčí vlny s motivem slonů nebo koček. Jednou z hlavních výhod ovčí vlny je, že zachovává teplotní stabilitu a to v létě i v zimě a díky obsahu lanolinu se v ní nedrží roztoči. Tyto úžasné vlastnosti pomůžou vašim dětem ke kvalitnímu spánku, který nebude ničím rušený a do nového dne se budou probouzet krásně odpočaté.

  • 1 364 Kč
  • 1 650 KčO produktu

Dětská ložní souprava z ovčí vlny s motivem slonů nebo koček. Jednou z hlavních výhod ovčí vlny je, že zachovává teplotní stabilitu a to v létě i v zimě a díky obsahu lanolinu se v ní nedrží roztoči. Tyto úžasné vlastnosti pomůžou vašim dětem ke kvalitnímu spánku, který nebude ničím rušený a do nového dne se budou probouzet krásně odpočaté. Vyrábějí se z ovčího rouna mladých ovcí MERINO, chovaných v Austrálii a na Novém Zélandu. Mají profylakticko-léčebné účinky. Nedráždí pokožku, jemně masírují nervová zakončení na těle. Snižují také napětí a bolest, odstraňují kladné ionty, škodlivé pro organismus, které jsou příčinou únavy a bolestí hlavy.

Rozměry: Oboustranná deka 140 x 100 cm, polštář 60 x 40 cm, podložka (prostěradlo z ovčí vlny) dle nabídky.

Údržba: Ložní souprava si díky přirozenému obsahu lanolinu udržuje svou nadýchanost a měkkost. Pravidelným protřepáváním a větráním na čerstvém vzduchu si tyto vlastnosti udržuje. Pro odstranění případného zápachu je nejlepší ruční praní v teplé vodě do 30 °C, ideálně s použitím produktů obsahujících lanolin.

Materiál: 100% ovčí vlna, zapínání polštáře na zip

Tagy: detska, set, lozni, souprava,