• Kód výrobku: PUT-112

Koňský balzám hřejivý

Koňský balzám hřejivý se používá při potížích pohybového aparátu. Osvěžuje při únavě, je vhodný ke zklidnění a regeneraci. Balzám obsahuje bylinný výtažek z kaštanu, který působí při otocích a zvyšuje pružnost cév. Dále výtažek z arniky horské, která léčí pohmožděniny a pro uvolnění výtažek z rozmarýnu lékařského,

  • 50 Kč
  • 60 Kč


  • 3 ks a více - 50 Kč


O produktu

Koňský balzám hřejivý se používá při potížích pohybového aparátu (zad, ramen, rukou, kolen, kotníků), pro úlevu při námaze, při pocitu "těžkých nohou" a při únavě po dlouhém stání. Osvěžuje při únavě, je vhodný ke zklidnění a regeneraci. Balzám obsahuje bylinný výtažek z kaštanu, který působí při otocích a zvyšuje pružnost cév. Dále výtažek z arniky horské, která léčí pohmožděniny a pro uvolnění výtažek z rozmarýnu lékařského, který mírní únavu.

Použití: několikrát denně potírat na postižená místa.

Upozornění: Určeno pro vnější použití. Nepoužívejte pro děti do 3 let. Výrobek obsahuje bylinné výtažky, doporučujeme ověřit snášenlivost vetřením malého množství balzámu do pokožky. Případné zarudnutí pokožky je přirozeným projevem. Po použití si pečlivě umyjte ruce. Zabraňte styku s očima.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C.

Obsah: 500 ml

Vyrobeno v České republice

 

Tagy: konska mast, gel, balzam, klouby, hrejivy,