• Kód výrobku: PAL-1371

Levandulový šampon

Levandulový jemný vlasový šampon s březovým extraktem a vůní levandule. Nový vlasový šampon s glycerinem vhodný pro každodenní mytí všech druhů vlasů je navíc doplněn extraktem z břízy bílé, který v kombinaci s dalšími rostlinnými extrakty podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

  • 70 Kč
  • 85 KčO produktu

Levandulový jemný vlasový šampon s březovým extraktem a vůní levandule. Nový vlasový šampon s glycerinem vhodný pro každodenní mytí všech druhů vlasů je navíc doplněn extraktem z břízy bílé (Betula alba L.), který v kombinaci s dalšími rostlinnými extrakty podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku, pomáhají udržovat správnou vlhkost vlasu a celkově zlepšit jejich stav. Šampon je velmi šetrný k pokožce i vlasu a snadno se oplachuje. Dermatologicky testováno.

Použití: přiměřené množství šamponu vetřít do vlhkých vlasů, až se vytvoří pěna, nechat působit 5-10 minut; následně důkladně smýt vodou. V akutním stavu aplikovat obden, po 14-ti dnech podle potřeby (doporučuje se 2x týdně). Doba použití není omezena.

Vhodný pro všechny typy vlasů.

Obsah: 500 ml

Vyrobeno v České republice

Tagy: vlasovy, sampon, levandule, vlasovy-sampon,