• Kód výrobku: H-1621

Huggy Wuggy 80 cm

Huggy Wuggy je hlavním postavou ve videohře Poppy Playtime z roku 2021 a slouží jako hlavní antagonista první kapitoly „Tight Squeeze“. Huggy Wuggy byl vytvořen společností Playtime, aby ho děti objímaly. Hračka se brzy stala nejúspěšnějším produktem společnosti, ale nakonec byla před událostmi hry upravena na monstrum.

 

  • 412 Kč
  • 499 Kč

  • 590 Kč

  • 3 ks a více - 470 Kč


O produktu

Huggy Wuggy je hlavním postavou ve videohře Poppy Playtime z roku 2021 a slouží jako hlavní antagonista první kapitoly „Tight Squeeze“.

Huggy Wuggy byl vytvořen společností Playtime, aby ho děti objímaly. Hračka se brzy stala nejúspěšnějším produktem společnosti, ale nakonec byla před událostmi hry upravena na monstrum.

Huggy předstíral že je socha, aby oklamal hlavního hrdinu. Jakmile se hlavnímu hrdinovi podařilo získat klíč a znovu zapnout napájení v místnosti, Huggy Wuggy zmizí ze svého podstavce a v průběhu hry sleduje hráče z ventilačních otvorů nebo vysoko nedosažitelných míst. Až když hráč běží do tmy, vynoří se ze stínů a pronásleduje je v tunelech dopravního pásu. Pokaždé, když se hráči nepodaří dosáhnout na molo na konci pásu, setká se s Huggy Wuggym, který je popadne a zabije je svými zuby.

Pokud se hráči podaří dostat na přehlídkové molo, musí vytáhnout krabici, aby tvora zablokoval a zničil, což způsobí, že oba spadnou. Tam, kde hráč přežije, skončí Huggy Wuggy pádem do prázdna, když se srazí s nějakými trubkami. Není známo, zda přežilo nebo kvůli tomu zemřelo.

Velikost: 80 cm

  • Hračka má suché zipy na rukou aby mohla objímat
  • Barva: dle výběru

Materiál: vysoce kvalitní měkký plyš

Tagy: plysak, huggy, wuggy, huggy-wuggy, velky, sedy, modry, zeleny, cerveny, oranzovy, ruzovy, cerny,