• Kód výrobku: ALP-3052

Alpecin Kofeinovy šampon CTX SPORT

Stop předčasné ztrátě vlasů! Šampon Alpecin Kofeinovy šampon CTX SPORT s obsahem kofeinu prokazatelně snižuje vypadávání vlasů jakéhokoliv původu a stimuluje růst vlasů nových, a to přímo ve vlasových koříncích. Kdo by nechtěl mít krásné, zdravé a především husté vlasy. Dopřejte jim kvalitní péči s tímto šamponem a výsledky se dostaví.

  • 202 Kč
  • 245 KčO produktu

Stop předčasné ztrátě vlasů! Šampon Alpecin Kofeinovy šampon CTX SPORT s obsahem kofeinu prokazatelně snižuje vypadávání vlasů jakéhokoliv původu a stimuluje růst vlasů nových, a to přímo ve vlasových koříncích. Kdo by nechtěl mít krásné, zdravé a především husté vlasy. Dopřejte jim kvalitní péči s tímto šamponem a výsledky se dostaví. Jeho promyšlené složení prokazatelně zpomaluje i geneticky podmíněné vypadávání vlasů, což ocení zejména muži. Zároveň stimuluje růst vlasů nových. Vitamíny jim poskytnou tolik potřebnou výživu a naopak, díky absenci změkčovadel, si svoje vlasy zbytečně nezatížíte. To vše vám pomůže na cestě za pevnými a bohatými vlasy.

Šampon neobsahuje žádné silikony ani jiné změkčovací látky. Vlasy jsou díky tomu už po několika umytích na dotek kvalitnější a pevnější.

Obsah: 250 ml

Vyrobeno v Německu

  

Tagy: sampon, kofeinový, padani-vlasu, alpecin, sport,