• Kód výrobku: HER-3835

Gel na unavené nohy

Tento gel na těžké a unavené nohy je vhodný zejména na křečové žíly, při cévních onemocněních, při zánětech křečových žil a při otocích. Přípravek obsahuje vitamíny A, B2, C a E. Podporuje elasticitu žil, rozpouští krevní sraženiny a tím napomáhá cirkulaci krve. Určeno také k masážím.

  • 107 Kč
  • 129 Kč


  • 3 ks a více - 125 Kč


O produktu

Tento gel na unavené nohy je vhodný zejména při cévních onemocněních, při zánětech křečových žil a při otocích. Přípravek obsahuje vitamíny A, B2, C a E. Podporuje elasticitu žil, rozpouští krevní sraženiny a tím napomahá cirkulaci krve.

Použití: několikrát denně potírat na postižená místa. Určeno také k masážím.

Upozornění: Určeno pro vnější použití. Nepoužívejte pro děti do 3 let. Křečové žíly nikdy nemasírovat! Výrobek obsahuje bylinné výtažky, doporučujeme ověřit snášenlivost vetřením malého množství balzámu do pokožky. Případné zarudnutí pokožky je přirozeným projevem. Po použití si pečlivě umyjte ruce. Zabraňte styku s očima.

Složení:  Aqua, Ethanol, Triticum Vulgare, Aesculus Hippocastanum Extract (and) Glycine Soja Oil, Urtica Dioica, Propylene Glycol, Triethanolamine, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Mentha Arvensis, Tocopheryl Acetate.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C.

Obsah: 500 ml

Vyrobeno v České republice

Tagy: nohy, krecove-zily, otoky, unavene-nohy,