• Kód výrobku: PAL-1329

Apis Venenum masážní gel s včelím jedem

Masáž gelem Apis Venenum se včelím jedem a propolisem má velké blahodárné účinky. Extrakt včelího jedu spolu s masáží stimuluje krevní oběh a prohřívá tak ošetřenou pokožku. Přírodní oleje a výtažky napomáhají regeneraci a lepší elasticitě pokožky. Dopřejte si pocit uvolnění a relaxace. Doporučená aplikace gelu je 3 - 4x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Po aplikaci si vždy důkladně omyjte ruce. Gel je určen pouze k vnějšímu použití, na zdravou a nepoškozenou pokožku. Gel by neměl být používán v případě přecitlivělosti na včelí jed, včelí produkty nebo na jiné složky obsažené v krému. V případě přecitlivělosti pokožky okamžitě přestaňte krém používat. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi.

  • 123 Kč
  • 149 KčO produktu

Extrakt včelího jedu spolu s masáží stimuluje krevní oběh a prohřívá tak ošetřenou pokožku. Přírodní oleje a výtažky napomáhají regeneraci a lepší elasticitě pokožky. Dopřejte si pocit uvolnění a relaxace. Doporučená aplikace gelu je 3 - 4x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Po aplikaci si vždy důkladně omyjte ruce. Gel je určen pouze k vnějšímu použití, na zdravou a nepoškozenou pokožku. Gel by neměl být používán v případě přecitlivělosti na včelí jed, včelí produkty nebo na jiné složky obsažené v krému. V případě přecitlivělosti pokožky okamžitě přestaňte krém používat. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi.

Použití: Přiměřené množství gelu vetřete do pokožky. Zvýšení účinku dosáhnete promasírováním určeného místa. Dle potřeby opakujte. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET.

Složení: Aqua, Glycerin, Carbomer, Hydroxypropyl Guar, Propolis Extract, Alcohol, Methyl Salicylate, Capsicum Frutescens Resin, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Oleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lysolecithin, Xanthan Gum, Bee Venom Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Betula Alba Leaf Extract, Achillea Millefolium Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Tilia Platyphyllos Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 16255, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.

Obsah: 600 ml

Vyrobeno v České republice

 

 

 

Tagy: masaz, vceli-jed, propolis, vceli-vosk, med, bee-venom, apis, venenum,