Wellion VivaDiag Rapid SARS-COV-2 AG Antigenní výtěrový test Covid-19 z kraje nosu (i pro děti) 25 kusů

Rychlý test antigenu Wellion SARS-CoV-2 Ag COVID19 jednoduše výtěrem z nosu (samoaplikovaný), výsledek do 15 minut, balení 25 ks. Určeno pro sebetestování i pro použití zdravotnickými pracovníky, udělena výjimka Ministerstva zdravotnictví ČR.  Rychlý test antigenu Wellion SARS-CoV-2 Ag se používá k detekci tobolkového proteinu viru (= antigenu) a může tak zviditelnit akutní infekci Covid-19. Test se provádí odběrem vzorku z nosohltanu, test lze vyhodnotit již za 15 minut. Test je vhodný pro symptomatické a asymptomatické lidi a lze jej provést i na cestách bez jakéhokoli laboratorního vybavení. Ideální pro screening lidí, kteří byli v kontaktu s lidmi infikovanými SARS-Cov-2 nebo lidmi, kteří jsou zaměstnáni ve vysoce rizikovém prostředí.

  • 1 529 Kč
  • 1 850 KčO produktu

Informace k produktu "Rychlý test antigenu Wellion SARS-CoV-2 Ag COVID19 (vlastní aplikace)"

** jednoduše výtěrem z nosu (samoaplikovaný) ** viditelná akutní infekce ** výsledek do 15 minut ** balení 25 ks ** detekce kapslí proteinu viru (= antigenu) **

Rychlý test antigenu Wellion SARS-CoV-2 Ag se používá k detekci tobolkového proteinu viru (= antigenu) a může tak zviditelnit akutní infekci Covid-19. Test se provádí odběrem vzorku z nosohltanu, test lze vyhodnotit již za 15 minut. Test je vhodný pro symptomatické a asymptomatické lidi a lze jej provést i na cestách bez jakéhokoli laboratorního vybavení. Ideální pro screening lidí, kteří byli v kontaktu s lidmi infikovanými SARS-Cov-2 nebo lidmi, kteří jsou zaměstnáni ve vysoce rizikovém prostředí.
Schváleno pro osobní použití * a pro použití zdravotnickými pracovníky.

    Protein virové tobolky (= antigen) se kvalitativně detekoval pomocí imunoanalýzy
    Odběr vzorků z nosu / hrdla pomocí tyčinky
    Není třeba žádné analytické zařízení - lze použít kdekoli
    mohou používat zdravotničtí pracovníci
    Výhoda: akutní infekce evidentní
    Rychlý výsledek již za 15 minut
    Vhodné pro symptomatické a asymptomatické pacienty
    Screening lidí, kteří byli v kontaktu s lidmi infikovanými SARS-CoV-2
    Screening lidí, kteří jsou zaměstnáni v rizikovém prostředí (nemocnice, domov důchodců, zaměstnanec lékárny)

 
Jak to funguje: Je-li ve vzorku dostatek antigenu viru, naváže se na specifické protilátky v testovací kazetě – objeví se barevná čára, která indikuje přítomnost proteinu, který je součástí viru.

Možnosti odběru vzorků:

    Vzorek tamponu z nosu
    Je důležité získat co nejvíce sekretu. Vložte sterilní tampon do jedné nosní dírky. Hrot tamponu by měl být zasunut až jeden palec od okraje nosní dírky. Tamponem 5krát převálcujte sliznici nosní dírky, abyste se ujistili, že se shromáždí hlen i buňky. Zopakujte tento postup pro druhou nosní dírku, abyste se ujistili, že se z obou nosních dutin odebere dostatečné množství vzorku (použijte stejný tampon).

    Vzorek orofaryngeálního výtěru (výtěr z hrdla)
    Je důležité získat co nejvíce sekretu. Umístěte sterilní tampon do oblasti hrdla, kde je většina sekretu z červené oblasti stěny hrdla a mandlí, abyste odebrali vzorek výtěru z hrdla. Mírně potírejte podél dvou mandlí a stěny hltanu, abyste získali vzorek. Při vybírání tamponu se nedotýkejte jazyka.

    Vzorek výtěru z nosohltanu (výtěr z nosohltanu) – prohlédněte si odběr vzorků a manipulaci s testem zde
    Je důležité získat co nejvíce sekretu. Při vizuální kontrole vložte sterilní tampon do nosní dírky, která má nejvíc sekretů. Držte tampon v blízkosti spodní části přihrádky nosu a jemně jej zatlačte do zadního nosohltanu. Tampon 5krát otočte a poté jej vyjměte z nosohltanu.

Pomocí rychlého testu antigenu Wellion SARS-CoV-2 Ag lze vzorky odebrat výtěrem z nosu, hrdla nebo výtěru z nosohltanu. Všimněte si prosím informace v návodu k použití.

Obsah balení:

    25 testovacích kazet
    25 extrakčních zkumavek
    25 tlumivých roztoků
    25 sterilních tamponů
    1 stojan na zkumavky
    1 příbalový leták

Technické údaje
Princip testu:
chromatografická imunoanalýza
Typ vzorku: výtěr z nosu, výtěr z hrdla, výtěr z nosu / hrdla
Objem vzorku: 60 ul
Čas testu: 15 minut
Teplota okolí: 15-30 °C
Skladovací teplota: 2-30°C
Trvanlivost: 24 měsíců
Specifičnost: 100%
Citlivost: 95,04%
Klinická přesnost: 98,91 %
Velikost balení: 25 testů

* Test antigenu SARS-CoV-2 Ag od společnosti Wellion je schválen Spolkovým úřadem pro bezpečnost a ochranu zdraví (BASG) pro osobní použití v souladu s § 323c ods. 18 federálního daňového zákoníku.

 

 

Tagy: test, covid, koronavirus,