Softlan aviváž s vůní

Zažijte hedvábně jemný pocit a dlouhotrvající svěžest po celý den s aviváží Softlan. Prádlo bude po vyprání v aviváži Softlan příjemně měkké s jemnou vůní. 

  • 45 Kč
  • 55 Kč


  • 4 ks a více - 49 Kč


O produktu

Softlan aviváže  jsou dermatologicky testovány. Aviváž Softlan je koncentrát u kterého jeden litr odpovídá přibližně 5,3 litrům klasické aviváže. Vysoce koncentrovaná aviváž Softlan provoní vaše prádlo na několik týdnů. Aviváž Softlan obsahuje protimačkavou formuli s ochranou vláken. Prádlo se po máchání v Softlan snadno žehlí. Aviváž Softlan 1litr obsahuje až 28 pracích dávek.

Softlan Weich & Mild Sensitiv je hypoalergení a proto je vhodná pro děti a citlivou pokožku. Obsahuje mandlové mléko. Tato vysoce koncentrovaná aviváž dělá Vaše prádlo velmi měkké a jemné s dlouhotrvající jemnou vůní. Softlan obsahuje protimačkavou formuli s ochranou vláken pro snadnější žehlení Vašeho prádla. Složení: 5% nebo více, avšak méně než 15%: katiotové povrchově aktivní látky, Výrobek dále obsahuje: kyselina mléčná, parfémy, Benzyl Salicyláte, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Geraniol, Benzyl Alcohol.

Obsah: 1litr

Výrobce: Německo