• Kód výrobku: SAV-0383

Savo antibakteriální čistič 700 ml

SAVO antibakteriální čistič ve spreji bez chlóru vyčistí a vydezinfikuje celý dům. Přípravek je velice praktický a příjemně voní. Je bez chlóru a nezanechává skvrny. Má trojí účinek proti bakteriím, plísním a virům. Účinný pro WC, odpadkové koše, nádoby na domovní odpad, zvířecí záchody, mikrovlnné trouby, pracovní plochy, ledničky, textil, koberce, rohože, atd.

  • 57 Kč
  • 69 Kč

  • 88 Kč

  • 2 ks a více - 65 Kč


O produktu

SAVO antibakteriální čistič ve spreji bez chlóru vyčistí a vydezinfikuje celý dům. Přípravek je velice praktický a příjemně voní. Je bez chlóru a nezanechává skvrny. Má trojí účinek proti bakteriím, plísním a virům. Účinný pro WC, odpadkové koše, nádoby na domovní odpad, zvířecí záchody, mikrovlnné trouby, pracovní plochy, ledničky, textil, koberce, rohože, atd. Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Odstraňuje mimo jiné virus chřipky typu A (H1N1), Herpes virus, Salmonela, Listerie, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Lactobacillus brevis.

Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Obsah: 700 ml