Rychlý antigenní test na COVID19 - sada 25 ks

Uvedená cena Sady rychlotestů je osvobozena od DPH rozhodnutím Ministerstva financí ČR. Test je v hodný ekonomicky pro firmy nad 25 zaměstnanců.

Rychlý a šetrný test ke kvalitativní detekci antigenu SARS-CoV-2.Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit je založen na specifické reakci protilátka-antigen a technologii imunoanalýzy. Testy jsou komfortní –
není třeba zasunovat tyčinku hluboko do nosohltanu – testování se provádí ze vzorku získaného výtěrem z nosu. Použití testu je jednoduché a praktické. Výtěrová tyčinka se vkládá přímo do testovací karty, a tak k provedení testu není potřeba zkumavka. Výsledek testu získáte již za 15 minut. Jednoduchost provedení umožňuje použití této sady jak v nemocnicích, či odběrových místech, tak také na letištích, v dopravě, hotelích či obchodních společnostech. 

CERTIFIKÁT

NÁVOD NA POUŽÍTÍ   1.  2.

 

 

  • 2 250 Kč
  • 2 250 Kč

  • 2 900 Kč


O produktu

Souprava obsahuje:

25 x testovací karta

25 x sterilní tampón na odběr vzorků z nosu

2 x testovací pufr v lahvičce

Použití:

  1.     Odeberte vzorek pomocí výtěrové tyčinky: Zcela zasuňte hlavičku výtěrové tyčinky do nosní dírky a 5x jemně otočte. Stejným způsobem odeberte vzorek z druhé nosní dírky – stejnou výtěrovou tyčinkou – aby se zajistilo dostatečné množství vzorku.

  2.     Protáhněte výtěrovou tyčinku se vzorkem jamkou B do jamky A a přidejte 6 kapek pufru do jamky A.

  3.     Tyčinku dvakrát otočte ve směru a proti směru hodinových ručiček.

  4.     Odstraňte ochranný kryt fixačního lepidla. Slepte levou a pravou stranu k sobě a vyčkejte 15 minut.

Tagy: test, covid, koronavirus,