test Novel Coronavirus (SARS–Cov–2) 5 ks

Realy Tech Covid-19 Ag test ze slin - určený pro samotestování, krabička 5 ks

Rychlý test na antigen koronaviru SARS-CoV-2 schválený pro samotestování osob a zaměstnanců. Test Realy Tech Covid-19 Ag ze slin je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidských slinách, k čemuž používá rychlou  imunochromatografickou metodu. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru. Test lze vyhodnotit po 10 minutách. V jednom balení naleznete 5 kusů jednorázových testů. Test Realy Tech Covid-19 Ag spadá pod výjimku pro antigenní testy vydané MZČR podle §4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.

 

  • 372 Kč
  • 450 KčO produktu

Použití testu:

Před testováním nechte test a vzorek ustálit na pokojovou teplotu (15 – 30 °C). Před odběrem vzorku slin 30 minut nejezte, nepijte, nekuřte, nepoužívejte žvýkačku ani nevyplachujte ústa.

  1.     Vyplivněte dostatek slin do přiloženého sáčku (pohárku) na sliny.
  2.     Kapátkem nasajte sliny z pohárku a nakapejte 4 kapky slin do extrakční plastové zkumavky.
  3.     Pootočením odtrhněte uzávěr ampule s extrakčním roztokem a všechen ho nalejte do zkumavky.
  4.     Zkumavku uzavřete kapacím uzávěrem (je součástí zkumavky).
  5.     Zkumavkou zatřepte a asi 10× obsah promačkejte, aby se sliny dobře promíchaly s roztokem.
  6.     Vyjměte testovací zařízení z fóliového sáčku a položte ho na čistý rovný povrch. Otočte zkumavku kapátkem dolů a jemným stlačením kápněte 3 kapky na testovací destičku, do jamky označené písmenem S
  7.     Za 10 - 20 minut se vám zobrazí výsledek testu. Po více než 20 minutách již výsledek neodečítejte.

 

Interpretace výsledků testu ze slin Realy Tech Covid-19 Ag

Pozitivní: Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti C a jedna červená čára v testovací oblasti T. Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára. Pokud je test pozitivní, kontaktujte svého lékaře.

Negativní: V kontrolní oblasti C se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti T žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronaviru nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem.

Neplatný výsledek: V kontrolní oblasti C se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti T čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávný postup je nejpravděpodob­nějším důvodem selhání. Zkontrolujte postup a opakujte test s novou testovací sadou.

Obsah balení:
Testovací zařízení (5 ks)
Sáček na sběr slin (5 ks)
Extrakční zkumavka s víčkem (5 ks)
Kapátko (5 ks)
Extrakční pufr (5 ks)
Stojan na zkumavku (přímo na zadní straně balení) (5 ks)

 

Tagy: test, covid, koronavirus,