Matrace z ovčí vlny

Kvalitní přistýlka pro zdravé spaní z ovčí vlny neboli matracový chránič příznivě ovlivńuje spánek. Má optimální tepelné vlastnosti a absorbuje vlhkost produkovanou povrchem lidského těla a odvádí ji do okolního prostředí. Výsledek tzv, SUCHÉ TEPLO je  vhodné pro alergiky astmatiky i dlouhodobě ležící. Matrace z ovčí vlny MERINO, tloušťka 3,5 - 4 cm  gramáž 600 g. Jádro matrace je tvořeno tzv. sendvičem, který tvoří molitanová pěna s tvarovou pamětí. Je potažená 100% ovčí vlnou ve špagetovém provedení pro zvýšení odolnosti proti otěru. Matrace má zespodu gumové úchyty pro snadné uchycení.

  • 2 025 Kč
  • 2 450 Kč

  • 3 450 Kč


O produktu

Matrace z ovčího rouna příznivě ovlivňuje spánek. Jádro matrace je tvořeno tzv. sendvičem, který tvoří molitanová pěna s tvarovou pamětí. Je potažená 100% ovčí vlnou MERINO. Matrace má zespodu gumové úchyty pro snadné uchycení.

V posteli strávíte třetinu svého života a ovčí rouno působí jako optimální tepelný izolant vůči vnějšímu prostředí. Druhou jeho vlastností je hydro-regulační schopnost, kdy výrobek dobře absorbuje vlhkost produkovanou povrchem lidského těla a odvádí ji do okolního prostředí.

Výsledný efekt ovčího rouna je  tzv. ,,SUCHÉ TEPLO", zabraňuje přehřátí a následnému podchlazení organismu, astmatu, revmatismu a alergiím.

Tyto výrobky jsou doporučovány lékaři a také rehabilitačními pracovníky. Všechny výrobky z ovčího rouna jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu a jsou pravidelně testovány.

Materiál: potah 100% ovčí vlna, jádro molitanová pěna s tvarovou pamětí

 

Tagy: Matrace, chrániče matrací,