• Kód výrobku: HER-3048

Konopný šampon

Konopný šampon pro suché a lámavé vlasy je určený pro každodenní péči pro suché a lámavé vlasy, ale dobře ošetří i ostatní typy vlasů. Účinky konopí v kosmetice a léčitelství jsou naprosto ohromující a nedoceněné.

  • 70 Kč
  • 85 KčO produktu

Šampon je možno používat ke každodennímu mytí vlasů. Šampon obsahuje olej ze semen konopí  s přirozenými protialergickými, protibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi. Zmírňuje nepříjemné svědění vlasové pokožky, zpevňuje tvar a strukturu, omezuje lámavost a zvětšuje objem vlasů, obnovuje přirozený lesk a zabraňuje vypadávání vlasů.

Použití: přiměřené množství šamponu vetřít do vlhkých vlasů, až se vytvoří pěna, a nechat působit 5-10 minut; následně důkladně smýt vodou. V akutním stavu aplikovat obden, po 14 dnech podle potřeby (doporučuje se 2x týdně). Doba použití není omezena. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Obsahuje: konopný olej, rakytník řešetlákový, sůl z mrtvého moře, arniku horskou, lopuch větší, heřmánek lékařský, šalvěj lékařskou, kopřivu dvoudomou, břízu bělokorou, přesličku rolní.

Obsah: 550 ml

Vyrobeno v České republice

Tagy: konopný, sampon, cannabis,