KAPPUS Lékařské antibakteriální tekuté mýdlo s UREA náhradní náplň

Luxusní krémové tělové mýdlo Kappus s UREA ve výhodném balení je zejména vhodné pro lékaře, zdravotní sestry a zdravotnické provozy. Ideální a pravou volbou pro použití tam, kde je důležité snížení choroboplodných zárodků. To umožňuje především jeho přírodně identické složení použitím Farnesolu. Tím se snižuje bakteriostaticko mikrobiální napadení po dobu asi 6 16 hodin a inhibuje růst škodlivých mikroorganismů na kůži.
Další výhodou je vysoký obsah glycerinu, přibližně k 4%. Parfemace je krémová, příjemná a bez alergenů. Složení je obohaceno o svěží vůni a hydratační složky. Vytváří neviditelný ochranný film a  chraní před infekčním onemocněním. Ničí až 99,9 % bakterií. Po použití tekutého mýdla budou vaše ruce dokonale čisté a sametově hebké, perfektně ochráněné před bakteriemi.

  • 145 Kč
  • 175 KčO produktu

Návod k použití: Tekuté mýdlo naneste na pokožku rukou, krouživými pohyby nechejte zpěnit a  poté důkladně opláchněte. Můžete ho používat kdykoliv během dne, ideálně před jídlem, po použití toalety a při různých poraněních kůže. Přípravek je vhodný pro všechny typy pokožky.

Obsah: 500 ml