Sedací koule z ovčího rouna

Sedací koule potažená ovčím rounem ke zdravému a pohodlnému sezení. Narovnáním trupu prohloubíme dýchání se zlepšením vitální kapacity plic a uvolnění páteře

  • 4 545 Kč
  • 5 500 Kč

  • 7 500 Kč


O produktu

Sedací koule z ovčích kožešin

Tento nejmodernější hit zdravého sezení splňuje všechny parametry ergonomie zdravého sedu. Hned napoprvé při dosednutí klopíme pánev dopředu a tím napřímíme záda. S napřímením zad se narovnávají ramena, hlava se zasune do správného postavení.  S napřímením beder se napřímí hrudník a prohloubí se dech. Zasunutím hlavy přestává být přetěžována krční páteř a není již tedy důvod, aby se rychle opotřebovávala, aby vznikaly degenerativní změny.

Při používání sedací koule můžeme očekávat vymizení bolestí páteře. Narovnáním trupu prohloubíme dýchání se zlepšením vitální kapacity plic. Přirozené držení ramen bude zmírňovat přetěžování horních končetin např při sledování televize nebo  při čtení. Část z uživatelů sedací koule přestane bolet hlava, někomu se zmírní tinnitus.

Ani sedací koule není zázrakem, ale „zázraky“ můžeme začít uskutečňovat, když budeme sedět vzpřímeně, a to sedací koule umožňuje

Materiál: venek jsou sešité ovčí kůže, vnitřek je naplněn granulovým polypropylenem (náplň jde regulovat odsypáním nebo naopak)

Tagy: vaky, sedací koule,