Dětský fusak do sportovního kočárku

Dětský fusak do sportovního kočárku z nepromokavého materiálu a ovčí vlny Merino.

  • 2 190 Kč
  • 2 650 KčO produktu

Dětský fusak s je ideální pro celoroční užití, díky vnitřnímu materiálu z ovčí vlny Merino. Ovčí vlna Merino je materiál,  získáván střižením mladých australských ovcí.  Zkrátka byl materiál zpracován tak, aby byl co nejjemnější vůči jemné pokožce malých dětí. Merino vlna není kousavá a navíc má skvělé termoregulační vlastnosti tzn. zaručuje regulaci optimální teploty a současně dokáže odpařovat přebytečnou vlhkost + je antibakteriální. Z vnější strany je fusak opatřen nepromokavým materiálem, který zároveň odolá i silnému větru. Fusak lze využít i do sportovního kočárku. Rozepínání je umístěno co nejpraktičtěji na obou bočních stranách. 

Zajista oceníte, že vlněné fusaky jsou vyrobeny od české tradiční značky OVČÍ VĚCI. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti. 

Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

Údržba materiálu z ovčí vlny

Ruční praní
Tento výrobek je ideální prát způsobem ručního praní, doporučujeme prát v lázní max 30 °C. Při máchání postačí postupně snižovat teplotu vody, aby
nedošlo k vysrážení či deformaci. Poté stačí jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, aby nedošlo k vytahání matriálu.

Sušení
Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30 °C, (což je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se
zahřeje taktéž nad 30 °C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.

Nepoužívejte aviváž pro zachování lepších vlastností ovčí vlny a perte nejlépe v lanolínu!

Fusak pro děti je z velmi kvalitního nepromokavého materiálu a ovčí vlny. Dítěti zaručí příjemný pocit díky ovčí vlně, která odpuzuje vlhkost a hřeje tzv. suchým teplem.

Velikost: ve složeném stavu 95 x 50cm (viz. obrázek).

Materiál: venek odolná nepromokavá tkanina, vnitřek ovčí vlna MERINO

Fusak z nepromokavého materiálu a ovčí vlny dítěti zaručí příjemný pocit díky ovčí vlně, která odpuzuje vlhkost a hřeje tzv. suchým teplem, které chrání Vaše dítě proti nachlazení

Materiál:  venek odolná nepromokavá tkanina, vnitřek ovčí vlna.

Tagy: Detsky fusak, fusak, spaci pytel, vaky, spacáky, spaci vaky, fusaky, detsky,